Kerko sipas Qytetit

Kerko sipas Kategorisė

Kerko nė Kosovamarketing.net

 

Web faqe tė ndryshme:

Qeveria e Kosoves

Ambasada e SH.B.A

Ambasada e Britanisė sė Madhe

Eulex

Auroporti i Prishnės

Konvertor Valutash

Kursi Valutor

Numra me Rėndėsi

EMERGJENCA:
Stacioni Policor : 92, 112
Zjarrfikėsit : 93
Spitali, emergjenca : 94

KULTURĖ: 
Teatri Kombėtar : 038 224 406
Teatri Dodona : 038 230 6237
Teatri Oda : 038 246 555
Biblioteka Kombėtare : 038 249 650
KINO ABC: 038 244 236
KINO ABC 1: 038 222 086

KOMUNIKIM:
PTK - zyra informative : 988
PTK - telefonia fikse : 977
Aeroporti : +381 38 5958 123

Bregdeti Shqiptar


 

Shpallje tė Vogla

Banesa - Shtepi - Lokale

Shitet Banesa ne Fushe Kosove
Kontakt Tel: 044/166-262, 049/394-353
Emri: shpetim
Email: shpetimi77@hotmail.com
Nr. Telefonit: 045370260
Kategoria: Banesa/Shtepi
Shpallja Juaj: blej banes mbi 70m ne mati 1.
Emri: Bujar
Email: Meritakrasniqi03@hotmail.com
Nr. Telefonit: 044197048
Kategoria: Banesa/Shtepi
Shpallja Juaj: Shes banese te re me siperfaqe 97 m2 ne bresje erballe Bizzaros Fushe Kosove,me dokumentacion ne rregull te intersuarit serioz mund te thirrin ne tel. 044197048
Emri: Valon
Email: prof.valoni@gmail.com
Nr. Telefonit: 044 150 740
Kategoria: Banesa/Shtepi
Shpallja Juaj: Shitet shtepia e cila ka 650M2, bashke me truallin i cili eshte 43 ari.Dokumentacioni i garantuar si dhe cmimi sipas marrveshj
Emri: dritoni
Email: driton.banesa@gmail.com
Nr. Telefonit: 044276852
Kategoria: Banesa/Shtepi
Shpallja Juaj: Jap me qira banesėn nė Bregun e Diellit, te banesat me tulla tė kuqe, nė afėrsi tė ambulances.
Kati i parė i banimit. Banesa ka 40 m2 dhe posedon: dhomė dite, dhomė tė vogėl gjumi, kuzhinė, koridor dhe banjo. Banesa jepet e mobiluar.
Banesa gjendet nė njė lagje tė qetė, me parking dhe zona tė gjelbruara.
Qerdhja, shkolla fillore dhe ambulanca janė shumė afėr.
Cmimi 230 euro . (pa ndėrmjetėsim)
Kontakti: 044 27 68 52 ose driton.banesa@gmail.com
Emri: Arsim
Email: arsim.haxholli@gmail.com
Nr. Telefonit: 044202874
Kategoria: Banesa/Shtepi
Shpallja Juaj: Leshoj banesen me qera ne lagjen Mat1, 2 dhomeshe 68m2, kati 3 ndertim i ti, tersisht e mobiluar.
Emri: Mehdi
Email: limperium@hotmail.de
Nr. Telefonit: 0038649131384
Kategoria: Banesa/Shtepi
Shpallja Juaj: Ofroj shtepine tri kateshe me hapesire banimi prej 200 m² dhe nje oborr te rrafsht, te gjere dhe te gjate prej 22 ari, 22000 m² per nje cmim te voltishmen prej 65000 euro. 
Emri: Snezana
Email: s.zmukic@gmail.com
Nr. Telefonit: +38163480593
Kategoria: Banesa/Shtepi
Shpallja Juaj: Shes banesen ne Skenderaj, ne qender, 70 m2, kati pare, tre dhoma, dy ballkona, jam pronari i vetem prej viti 1985, kam te gjithe dokumentacion (edhe prej UNMIK-un). Ne banesen eshte nje personi cili nuk deshiron te blej banesen, as nuk deshiron me dale nga banesa. 
Qmimi i baneses eshte 15 000 euro. 
Emri: Mehdi Podvorica
Email: mehdi_podvorica@msn.com
Nr. Telefonit: 0041797759272
Kategoria: Banesa/Shtepi
Shpallja Juaj: Banes me Qera
Ne lagjen Pejton jap me qera banesen ne siperfaqe prej 85m2 me ket perberje:
1 dhom dite,3 dhoma gjumi,1 kuzhin, 1 banjo
e mobiljuar
qmimi 350? mujor (shpenzimet e rrymes,ujit,mbeturinave dhe pastrimin e shkallve i mban qeramarrsi) vetem per Familjar ose Nderkombtar
me kontakto
E-mail mehdi_podvorica@msn.com
Emri: hyrije
Email: hyrije_hoxha@hotmail.com
Nr. Telefonit: 044 16 3638
Kategoria: Banesa/Shtepi
Shpallja Juaj: Blej banes mbi 60 meterkatror deri 40.000 euro para kesh. Lagjet e preferuara:Dardani,
Ulpian,Lakrisht dhe Qender 
Emri: Habib
Email: habib_ajeti@hotmail.com
Nr. Telefonit: +37744673983
Kategoria: Te ndryshme
Shpallja Juaj: Shiten 6 ari truall nė lagjen �Ali Ajeti �, rruga ish �Sarajeva� nė Kodren e Trimave nė Prishtinė. Trualli posedon infrastruktur tė kompletuar: ujėsjellės, kanalizim, telefon, intėrnet, rrugė nė tė dy anet e truallit. Vendi ėshtė shumė i pėrshtatshėm pėr banim. Numrat kontaktues: 044/673-983, 049/620-422.
Emri: fitim
Email: fitimi_02@hotmail.com
Nr. Telefonit: 00381631898821
Kategoria: Banesa/Shtepi
Shpallja Juaj: JAP BANES ME QIRA NE ULPIJAN PERBALL UNIVERSITETI BIZNESIT OSE AFER KAFITERIS MOCARTI BANESA ESHTE 45M2,BANESA ESHTE KATI I PARE,KA NXEMJE QENDRORE ESHTE E MOBILUAR.cmimi 300 euro me shpenzimet emija perveq rrymes
Emri: bukurie
Email: holland-topshop@live.nl
Nr. Telefonit: 044589468
Kategoria: Banesa/Shtepi
Shpallja Juaj: Banes ne Lagjjen Arbėria
Shes banesen ne Prishtine Lagjja Arbėria mbrapa Ministris se Shendetsis Banesa ka 53 m2 kati i 6t me lift qmimi 36.000 
Emri: Vegim Zylfiu
Email: vegim.z@hotmail.com
Nr. Telefonit: 045 / 049 524334
Kategoria: Banesa/Shtepi
Shpallja Juaj: Banese me qera ne lagjen e spitalit (banesat e Chelsea Pointe) me sip. 104m2 ka kete renditje 3 dhoma gjumi, sallon me kuzhin, shapjz, 1 ballkon dhe garazh.Ēmimi 550? i negociushum.
Emri: Faruk Mehmetaj
Email: patriktrade@gmail.com
Nr. Telefonit: 044138785
Kategoria: Banesa/Shtepi
Shpallja Juaj: Shes Banesen 84 m2,Ndertim i ri ne Lagjen Mati 1 ne Prishtine.Banesa ka dy dhoma xhumi,sallon me Kuzhine,Banjo dhe Terrase.Banesa eshte ne Katin e 8.Ndertesa ka Ashensore dhe parkim nentoksore.Eshte e gatshme per Banim ne mes,fund te Mait 2011.Qmimi eshte 700 Euro per m2.
Emri: merita
Email: meritakrasniqi03@hotmail.com
Nr. Telefonit: 044417834
Kategoria: Banesa/Shtepi
Shpallja Juaj: Jap banese te re me qira ne Fushe Kosove ne afat te gjate me qmim te volitshme. banesa eshte 67m2, e preferuar per ēift.
Emri: rexha
Email: rexha.321@hotmail.com
Nr. Telefonit: 044545454
Kategoria: Banesa/Shtepi
Shpallja Juaj: Banese 2 dhomshe per shitje ne lagjen Kodra e Diellit, afer Banesave te Bardha, me siperfaqe 45m2, kati i 1-re. Banesa ka kete renditje: sallon me kuzhine, dhome te gjumit, banjo, korridor, ballkon.
Ēmimi: 38.000 ?.
Ndertim i ri.
Emri: Ridvan
Email: riki_5@hotmail.com
Nr. Telefonit: 044159588
Kategoria: Banesa/Shtepi
Shpallja Juaj: Leshoj banese me qira ne lagjen Kalabria(Banesat e Lesnes te rrethi)Objekti i ri poashtu edhe banesa e re...
Emri: skenda
Email: skendershala@yahoo.de
Nr. Telefonit: 044 20 80 74
Kategoria: Banesa/Shtepi
Shpallja Juaj: Jap me qira banesen 3 dhomeshe ne Prishtine ne lagjen Kodra e Diellit. 044 20 80 74
Emri: gzim
Email: gzimrekord@hotmail.com
Nr. Telefonit: 044 196 622
Kategoria: Automjete
Shpallja Juaj: shes automabulancen e regjoistruar ne ks e paisur me aparatur medicinale dhe ne gjendje shume te mire
Emri: merita
Email: meritakrasniqi03@hotmail.com
Nr. Telefonit: 044417834
Kategoria: Banesa/Shtepi
Shpallja Juaj: Jap banese me qira ne fushe ksosove per afatgjate banesa eshte e re ka sallon kuzhine dhome gjumi banjo korodor ballkona ashensor parking dhe internet , qmimi me mareveshje
Emri: afrim
Email: afrimveseli@hotmail.com
Nr. Telefonit: 044 115 981
Kategoria: Banesa/Shtepi
Shpallja Juaj: Ju ofroje banesat me qira nje dhe tre dhomeshe,te mobiluar,kushte ideale per banim,afer xhamis se llapit.Qmimi 200 euro,me shpenzime te mia te rrymes etjj
afrimi.
Emri: Kadri
Email: autoshkolla_jeta@hotmail.com
Nr. Telefonit: 044/658 093, 044/658 094
Kategoria: Banesa/Shtepi
Shpallja Juaj: Shitet URGJENTISHT shtepia me 9 ari truall ne fshatin Bibaj.
Shtepia eshte e vjeter por oborrin e ka te shfrytezueshem me mundesi ndertimi.
Gjendet ne largesi 500 metra nga ura ne rrugen Ferizaj-Gjilan, gjendet ne anen e djathte 100 metra larg nga rruga kryesore.
Ka rryme, kanalizim dhe uje nga pusi
Oborri posedon dokumentet ne emer te shiteses, dhe bartja mund te behet pa problem.

Qmimi sipas marrveshjes..

Per informata me te hollesishme kontaktoni ne numrat e telefonit: 044658093, 044658094, 049668175 ose te na shkruani ne imell adresen autoshkolla_jeta@hotmail.com.
Emri: fadil
Email: fadil_tafilaj@hotmail.de
Nr. Telefonit: 00491724426697
Kategoria: Banesa/Shtepi
Shpallja Juaj: Shes banesen ne EOROMED.120 metra katror 4 dhomeshe,shpajz,ballkon,kati6 Qmimi.80,000 ?
Emri: Jeton
Email: kumbara@hotmail.com
Nr. Telefonit: 044/169-397
Kategoria: Banesa/Shtepi
Shpallja Juaj: Leshoj banesen dydhomeshe me qira ne qender te qytetit (afer sheshit Nena Tereze). Cmimi 350?.
 

Shto Shpallje

 


© 2009 Kosova Marketing