Home Kontakto


 

 Kontakt Tel:
044/407-506
 
E-mail:
genta_londa@hotmail.com

Bregdeti Shqiptar

 

 

Sallon Bukurie Londa Gjakovė tash mė e mirėnjohurGenta Sahatqija ju mirėpret duke ju ofruar kėto shėrbime.
Prerjen, Krehjen, Luerje, Shatir me njė mėnyrė profesionale si dhe ngjitje flokėsh ku njėherit bėjmė edhe manekir,podykyr, ngjitje thojsh si dhe bėjmė pregaditjen e nuseve, grimim, flokėt etj.
Pastrim Fytyre
Trajtim Fytyre
Masazh Trupi
Trajtim Trupi
Trajtim Duarsh
Depilime dhe ngjitje thojsh (AKRILIC)
Tė gjitha kėto i bėjmė me trajtime tė sigurta dhe profesionale me produkte bimore.
Gjindemi nė Gjakovė
Rr.Skender Beu
Afer shkolles Mustafa Bakija.
 

© 2009 Kosova Marketing