Home Kontakto


 

 Tel/Fax:
+381 (0) 38 222 829
+377 (0) 44 382 386
 
Email:
info_patundshmeri@yahoo.com
hamz_bytyqi@hotmail.com
 
Adresa:
Rr. Dervish Rozhaja
Aktash 2 Prishtinė

Bregdeti Shqiptar

 

 

Posedojmė troje ne shume vende

1.Velani- 2.77m ari,me dokumentacion te rregullt. 

2.Bregu i Diellit- 3.13m ari 

3.Sofali- 4 ari 

4.Dragodan- 4.5 ari 

5.Fushė-Kosovė- 6 ari+

6.Kolovice e re- 2 paecela nga 30 ari 

7.Matiqan- qender, 5 ari 

8.Bardhosh ( ish Devet Jugoviq ) perballe mullirit 23.63 ari 

9.Rr Prishtine-Podujeve perballe autoservisit "Baki" 20 ari 

10.Kodra e Trimave-te stacioni i policise 14 ari 

11.Hajvali afer xhamise-12 ari 

12.Matiqan 4 ari 

13.Kolovice e re- (te ish trafo) 5 ari 

14.Prishtine-Mitrovice,mbrapa sallonit te tepihave"Gjini" 11.35 ari 

15.Emshir-perballe sh.f. "7 Marsi" 4 ari 

16.Veternik - 10 ari 

17. Matiqan 4 ari 

18.Kodra e Trimave-te "Princi i Arberit" 55 ari me 3 shtepi dhe te policia 60 ari 

19.Fushe Kosove- Nakarada-afer asfalltit 50 ari 

20.Kolovice e re- 5 ari 

21.Rr "Hoxhe Kadria" -te Gjyqi i Qarkut- 3 ari 

22.Bardhosh (ish Devet Jugoviq) 1 hektar e 42 ari 

23.Te "Princi i Arberit" 3 ari 

24.Sofali-3 troje nga 5.5 ari 

25.Kolovice e re,20 ari 

26.Te restaurant "Ariu" 11.5 ari

27.Veternik- te Rezonanca- 15 ari 

28.Hajvali-30 ari 

29.Dragodan-33 ari 

30.Hajvali- mbi xhami 8 ari 

31.Bardhosh- (ish Devet Jugoviq) -te autosalloni "Muqiqi" 15 ari 

32.Kodra e Trimave- te "Princi i Arberit" 100 ari 

33.Vreshta- 2 treoje nga 4 ari 

34.Te restaurant "Garden" 10.50 ari 

35.Lagjja e Spitalit- 4.8 ari 

36.Kodra e Trimave- te tregu perballe autoservisit "Baki" 30 ari
 

© 2009 Kosova Marketing